Při objednávce nad 1000 Kč doprava zdarma!

Achát

8 položek celkem
Sebevědomé OHM
299 Kč / ks
Kód: 843
Odvážná kočka
249 Kč / ks
Kód: 719
Úspěšná cesta
199 Kč / ks
Kód: 695
Japa mala z achátu
659 Kč / ks
Kód: 614
Náramek znamení zvěrokruhu
od 99 Kč / ks
Kód: 542/BER
Odvážná energie
199 Kč / ks
Kód: 512
Buddha amulet
699 Kč / ks
Kód: 329
Želví vytrvalost
219 Kč / ks
Kód: 98

Vhodný pro znamení: býk, blíženec, panna, štír, Beran, Rak, Lev, Váhy, Střelec, Kozoroh, Ryby

Harmonizuje čakry: 1. čakru

Živel: Země

K čemu je dobrý: Posiluje odvahu svého majitele. Podporuje sebedůvěru a sílu, kterou potřebujeme do života. Přináší dlouhověkost lidem, kteří jej nosí. Umí přitáhnout  lásku a také ji posílit a prohloubit. Tento kámen pomáhá spojit se s přírodou a najít tak pevnou základnu (pevnou půdu pod nohama) a rovnováhu jak ve vztahu k tělu tak i na prahu rozumu a citu. Je vhodným talismanem, protože chrání před špatnými myšlenkami, které umí přetvořit v ty správné. Díky tomu nás směruje k sebepoznání svého vnitřního já a odhaluje tajemství před námi prozatím skrytá.

Další druhy achátu, se kterými se můžete setkat

Ohnivý achát, Růžový achát, Zelený achát, Šedý achát, Pruhovaný achát, Modrý pruhovaný achát, Fialový pruhovaný achát, Černý pruhovaný achát , Botswanský achát, Mechový achát, Stromečkový achát, Krajkový achát, Modrý achát

 

Dejte pozor na: 

V případě, že cítíte příznaky nemoci vyhledejte lékaře. Všechny léčivé vlastnosti jsou čerpány z veřejně dostupných zdrojů a informací (internet, knihy), jde o dávné mýty a tradice a jde o vlastnosti, kterým věřily naše babičky a generace před námi. Často také byly zapisovány do lékařských knih, ze kterých bylo čerpáno. Kameny vám mají pomoci na vaší správné cestě.