Při objednávce nad 1000 Kč doprava zdarma!

Programování a nabíjení kamenů

Pokud už máte svoje kameny očištěné (jak je očistit naleznete zde), měli byste je zasvětit a naprogramovat k účelu, ke kterému jsou určeny. Pokud kupujete kameny či šperky již naprogramované stačí je pouze očistit. Tím koncentrujete jejich energii a kameny tak nebudou absorbovat jiné, případně nežádoucí energie.

Svůj náramek, nebo svůj kámen držte ve své levé dlani, postavte se na světlo, ať už venku nebo doma. Dívejte se na kámen (nebo zavřete oči a hleďte na něj vnitřním zrakem) a představujte si čisté světlo, kterým je obklopen. Poté proneste větu (nebo stačí v mysli): „Zasvěcuji tento kámen Nejvyššímu dobru, Světlu a Lásce.“ Zopakujte několikrát za sebou, alespoň 3x - 5x.

Nyní můžete svůj náramek či kameny naprogramovat ke konkrétnímu účelu. Nejprve se ujistěte, že máte ty správné kameny, které mají pro váš účel ty správné vibrace, například růženín pro přivolání lásky.

Zformulujte si větu a tu poté 3x - 5x nahlas zopakujte, zase stačí pouze ve vaší mysli. „Programuji tento kámen (náramek) na … (doplňte váš záměr)“. Můžete se také dívat na programované krystaly a silně myslet na váš záměr. Záměr by měl vždy souviset s vámi a vaší osobností, vaším přesvědčením. Kameny by měly být použity pouze k dobrým záměrům.

Nabíjení minerálních kamenů

Jakmile jste kameny energeticky očistili, zasvětili a naprogramovali, je potřeba je nabít, aby měly odkud brát energii. A jak na to? Mrkněte dál.

Nabíjení minerálními kameny

Některé minerální kameny, jako jsou křišťál, ametyst, karneol, citrín, kyanit a selenit, jsou vhodné samy o sobě k nabíjení ostatních kamenů.

Vezměte sametový nebo hedvábný váček (postačí i bavlněný), a váš náramek do něj vložte spolu s některým z uvedených kamenů. Nechejte společně v pytlíku přes noc a ráno už můžete svůj oblíbený náramek doladit k oblečení nebo ostatním šperkům.

Pokud vám něco není jasné, určitě mi napište.