Při objednávce nad 1000 Kč doprava zdarma!

Co vypráví stejné číslice?

Určitě už se vám stalo, že několikrát za den vidíte vícero stejných číslic. I mně se to občas stává, zvlášť když mám v hlavě nějakou nezodpovězenou otázku. Když na hodinách uvidíte 11:11 nebo 22:22 je čas si něco přát. Myslete na to.

111 – Buďte obezřetní ve svých myšlenkách, vše na co v tuhle chvíli myslíte se rychle splní. Proto by myšlenky a přání měly být vždy v přítomném tvaru a pozitivní. Jakmile narážíte často na jedničky, zamyslete se nad tím, na co právě myslíte. Splní se vám sny i myšlenky, které máte na mysli.

222 – A je to tady všechny plány se stávají skutečností. Udělali jste krok správným směrem a nyní je potřeba jej dotáhnout a postarat se aby dosáhla vytouženého cíle. Proto věřte ve všechny vaše sny, myslete na pozitivní věci, chovejte se tak, jak chcete, aby se okolí chovalo k vám. Vše se vám pak v dobrém vrátí. Nebojte se vše bude dobré. Andělské číslo 222 Je dobré vědět, že je často pojeno s našimi milými zemřelými. Pokud se toto číslo častěji opakuje, jsou tady právě s vámi, hlídají vás a říkají vám, že jste se vydali správnou cestou. Pokračujte ve skvělé práci. Myslete na to, že tento život je jen váš a vy je tvoříte, tak si dejte záležet.

333 – Vaši andělé jsou u vás. Pokud máte jakoukoli otázku nebo prosbu, stačí se zeptat a pak sledovat, co se děje. Znamení, čísla nebo texty, které k vám přijdou s odpovědí na vaši otázku. Andělské číslo 333 symbolizuje pravdu a rovnoprávnost. Pokud zrovna řešíte otázku, zda je pravdivá nebo nikoli, toto číslo vám odpoví. Jeho odpověď zní: "Ano, je to tak správně." nebo "Ano, vše dopadne podle tvých představ." či dokonce "Ano, jdi do toho."

444 – Andělé vám vzkazují, že máte jejich plnou lásku a podporu. Čekají na vás a poslouchají všechny vaše přání a prosby. Tomuto číslu se také říká číslo "andělské přítomnosti". Myslete na to, že se vám andělé tímto číslem připomínají.

555 – Na cestě k vám je veliká změna v životě. Myslete na pozitivní myšlenky, udržujte si dobrou náladu a nenechte si to od nikoho zkazit. Naslouchejte sobě a svému vnitřnímu já, jste totiž na správné cestě. Andělské číslo 555 je společně s číslem 888 spojeno s penězi, výhrou nebo novou prací, tak mějte oči na stopkách.

666 – Dejte si pozor na myšlenky, které poletují neznámo kde. Soustřeďte se na sebe a především na to, co děláte rádi a činí vás to šťastnými. Andělské číslo 666 nesymbolizuje neúspěch nebo nezdar, ale jen ukazuje, aby byly myšlenky směrovány správným směrem. A dají vám odpověď na otázku, zda něco udělat nebo ne, nebo jít na místo a nebo raději zůstat doma. Toto číslo může ukazovat odpověď: "Ne, raději zůstaň doma." nebo "Není vhodná doba na to na co právě myslíš."

777 – Je možné, že jste dokončili práci, na které vám opravdu záleželo nebo dokonce vyhráli. Andělé strážní vám tímto číslem gratulují a naznačují ať dále pokračujete ve skvělé práci. Sedmičky potvrzují, že jste správně naladěni a je dobré držet se těch myšlenek, které právě máte v hlavě. Jdete správným směrem. Jen tak dál.

888 – Kapitola vašeho aktuálního života se chýlí ke konci. A je čas začít novou. Je možné, že vyhrajete v loterii, dostanete skvělou práci, potkáte lásku nebo nové přátele nebo de odstěhujete do zahraničí. Osmičky jsou symbolem finančních obratů a výdělků. Symbolizují vaše vnitřní světlo nebo skvělou radostnou událost. Jinak řečeno - blíží se něco velkého a fantastického. Pokud si nejste jisti co, je čas zeptat se andělů.

999 – Je to tady, jedna životní etapa končí a přichází nová. Definitivně. Nemyslete na to, zda jde o pozitivní nebo negativní zvrat ve vašem životě, má vám něco přinést a máte se z ní něco naučit. Získat sílu.

Tak co, jaké číslo vidíte nejčastěji vy?