Při objednávce nad 1000 Kč doprava zdarma!

Čakrové doplňky a náramky

Čakry má každý žijící člověk, protože kdyby je neměl, nemohla by jeho fyzická schránka fungovat. Čakry jsou energetická centra, která přirovnáváme k přírodním živlům tak jako naši existenci podporuje životadárná země, voda, oheň, vzduch, éter, stejně tak je naše tělo životně ovlivněno funkcí jednotlivých čaker.

Čakry mají hned několik funkcí a přitom si můžeme říci, co může být důležitější než to, že nás dělají živými. Ovšem to je jen výsledek jejich funkčnosti. Tato jednotlivá centra tedy dokážou vsakovat, zpracovat a následně rozvádět energii, neboli pránu, do různých částí těla. Dodávají energii, tedy vitalizují a kontrolují správné fungování všech orgánů uložených v našem těle. Těchto sedm hlavních bodů (existuje více těchto bodů po celém našem těle) je symbolizováno barvami a pomyslnými květy nebo víry, které se otvírají směrem od těla. Tato hlavní energetická centra jsou umístěna v pomyslném směru svislé osy vedené středem našeho těla. Je velice důležité udržovat čakry v harmonii, a tělo, coby jejich schránku, v co možná nejlepším stavu, aby mohla životadárná energie proudit volně celým tělem. Pokud se tak nestane dostaví se dysfunkce některých částí našeho těla.

Proto existují čakrové náramky, které nám pomáhají udržet jednotlivé body v harmonii. Každý kámen symbolizuje danou čakru a tu harmonizuje. Už máte svůj čakrový náramek?

 
149
5491149549
Značky

Stránka 1 z 1 - 17 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 17 položek celkem