Při objednávce nad 1000 Kč doprava zdarma!

Čakrové šperky

12 položek celkem
Na vlně hudby
249 Kč / ks
Kód: 1019
Čakrový náramek s hematitem
Čakrový náramek s hematitem
Momentálně nedostupné
199 Kč / ks
Kód: 1004
Čakrový náramek se zeleným howlitem
249 Kč / ks
Kód: 1001
Čakrový náramek s perlami
199 Kč / ks
Kód: 998
Čakrový náramek s měsíčním kamenem
249 Kč / ks
Kód: 995
Čakrový náramek s onyxem
249 Kč / ks
Kód: 986
Čakrový náramek s kočičím okem Kód: 983/CER
Čakrový náramek s howlitem
229 Kč / ks
Kód: 977
Čakrový náhrdelník
249 Kč / ks
Kód: 842
Čakrový náramek s křišťálem
299 Kč / ks
Kód: 839
Čakrové šperky
99 Kč / ks
Kód: 569/1.
Čakrová shamballa
149 Kč / ks
Kód: 47/BIL

Čakry má každý žijící člověk, protože kdyby je neměl, nemohla by jeho fyzická schránka fungovat. Čakry jsou energetická centra, která přirovnáváme k přírodním živlům tak jako naši existenci podporuje životadárná země, voda, oheň, vzduch, éter, stejně tak je naše tělo životně ovlivněno funkcí jednotlivých čaker.

Čakry mají hned několik funkcí a přitom si můžeme říci, co může být důležitější než to, že nás dělají živými. Ovšem to je jen výsledek jejich funkčnosti. Tato jednotlivá centra tedy dokážou vsakovat, zpracovat a následně rozvádět energii, neboli pránu, do různých částí těla. Dodávají energii, tedy vitalizují a kontrolují správné fungování všech orgánů uložených v našem těle. Těchto sedm hlavních bodů (existuje více těchto bodů po celém našem těle) je symbolizováno barvami a pomyslnými květy nebo víry, které se otvírají směrem od těla. Tato hlavní energetická centra jsou umístěna v pomyslném směru svislé osy vedené středem našeho těla. Je velice důležité udržovat čakry v harmonii, a tělo, coby jejich schránku, v co možná nejlepším stavu, aby mohla životadárná energie proudit volně celým tělem. Pokud se tak nestane dostaví se dysfunkce některých částí našeho těla.

Proto existují čakrové náramky, které nám pomáhají udržet jednotlivé body v harmonii. Každý kámen symbolizuje danou čakru a tu harmonizuje. Už máte svůj čakrový náramek?