Při objednávce nad 1000 Kč doprava zdarma!

Šťastný Buddha

 
Novinka Tip Efekt lupa
  • 1 z 2
 

Náramek z přírodního citrínu s Buddhou

Buddha je luxusní mosazný korálek osázený pravými kubickými zirkony v čiré barvě rozměrech 14 x 10 x 10 mm, korálek pokoven pravou platinou.

Proč právě tento náramek?

+ Přitahuje štěstí

+ Přitahuje bohatsví a úspěch

+ Odhání noční můry

+ Odstraňuje negativní energie

+ Lepší spánek

+ Dodává energii

+ Dodává sebedůvěru

Dostupnost Momentálně nedostupné
449 Kč    
Kód produktu 791
Kategorie Šperky & doplňky
 

CITRÍN

Vhodný pro znamení: Lev, býk, blíženci, panna a beran

Harmonizuje čakry: 2., 3., 5. a 6. čakra

Živel: Oheň

S čím vám pomůže: Svým vzhledem velmi připomíná slunce a sluneční paprsek. Jeho vlastnosti jsou stejně blahodárné jako jeho krásná barva. A tak jako slunce pozvedá naši energii a tu negativní odstraňuje a posílá je do země, kde ztratí svou moc. Pomůže vám se uzemnit a najít své vnitřní já. Svému nositeli přináší štěstí a protože bývá často spojován s prosperitou nese v sobě vlastnosti, jako je úspěch a bohatství, které vám dá sílu objevit. Velkou výhodou je, že je samočistící, jeho vlastnosti jsou tedy trvalé. Doporučuji zvolit amulet právě z tohoto kamene a posílit tak intuici a získat zpátky svou rovnováhu. Darujte jej například někomu z rodiny, protože pomáhá urovnat skupinové či rodinné spory, najednou bude spor řešitelnější než by se mohlo zdát a kritika okolí nebude tak bolestivá. Připomene vám, jak nalézt ztracenou sebedůvěru a přijmout se takoví jací jste. Klidný spánek přijde i když slunce zajde v přítomnosti tohoto kamene se vyspíte do syta bez nočních mur. Pokud vám chybí inspirace k vytvoření něčeho výjimečného, použijte tento kámen pro kreativní energii. Teplo a energie, která z tohoto kamene vychází pro vás bude jako blahodárný lék, zapomenete tak na stesk nebo negativní emoce.

 

 

Dejte pozor na: 

V případě, že cítíte příznaky nemoci vyhledejte lékaře. Všechny léčivé vlastnosti jsou čerpány z veřejně dostupných zdrojů a informací (internet, knihy), jde o dávné mýty a tradice a jde o vlastnosti, kterým věřily naše babičky a generace před námi. Často také byly zapisovány do lékařských knih, ze kterých bylo čerpáno. Kameny vám mají pomoci na vaší správné cestě.

Hmotnost 0.02 kg
Délka (?) Standardní délka 1 ks náramku 17-21 cm. Po domluvě možno prodloužit, změní se tím i cena.
Hmotnost (?) Standardní hmotnost 1 ks náramku je 15-20 g, může se v závislosti na doplňcích lišit.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: