Při objednávce nad 1000 Kč doprava zdarma!

Magická síla

Kód: 737
Výprodej
–17 %
Magická síla
–17 % 249 Kč
Skladem

Dračí strom a ebenové dřevo

Proč právě tento náramek?

+ Dodá vám sílu

+ Přináší energii svému nositeli

+ Vzácná dřevina

+ Ochrání svého majitele

+ Odstraňuje negativní vlivy okolí

+ Pomáhá najít intuici

+ Pomůže Vám s nalezením světla v těžké době

+ Spojuje s přírodou a uzemňuje

Detailní informace

Detailní popis produktu

DRAČÍ STROM

 DRAČINEC OBROVSKÝ (Dracaena draco)

Jde o strom pěstovaný především v Indii a na některých ostrovech (např. Kanárských), který roste velmi pomalu. Z poraněného kmene vytéká krvavě červená míza, která se ve formě léčivého sušeného prášku prodává pod názvem "dračí krev". Tento prášek spolu s dračincovým dřevem se přidává do kadidel pro umocnění jejich síly. Zapálením těchto kadidel se zvyšuje hladina energie, které je možné dosáhnout.

Pověry tvrdí, že pomocí kadidla, které obsahuje dračinec a šantu kočičí, se dokáže mág přeměnit do jiné podoby. Taktéž se věřilo, že kadidlo obsahující dračinec může mágům pomoci cestovat vesmírem. Má dezinfekční účinky a jako léčivo se používá již od starověku.

Dračinec je považován za ochrannou bylinu a užívá se při vysvěcení rituálních pomůcek (zejména mečů). Myslete na to, že se bavíme o stromu, který roste v tropických krajích, nikoliv o domácích rostlinách (dračinec deremenský a lemovaný), tak je prosím netýrejte ořezáváním, v domění, že spatříte mízu nebo obsah do kadila.

EBENOVÉ DŘEVO

 Vhodné pro znamení: Panna

Živel: Země

Ebenové dřevo pochází z tropického stromu, který najdete nejčastěji v západní Africe. Materiál z něj je velmi tvrdý a odolný, díky své tvrdosti se tak snadno neničí jako ostatní dřevité materiály. Tyto korálky jsou nejčastěji nalakované, aby získaly krásný lesk a byly hladké na dotek. Tuto dřevinu nejčastěji spojujeme s křesťanstvím. Možná proto je symbolem otcovství a světla v temnotě. Lidé jej vyhledávají především pro schopnost ochrany svého majitele před negativními energiemi a špatnými vlivy okolního světa. Je možné je nabíjet jasnou a čistou energií, právě proto jde o velmi oblíbený materiál k výrobě samurajských mečů. Právě pro svou trvanlivost a krásnou tmavou barvu je to velmi oblíbená dřevina nejen na výrobu šperků, ale i doplňků. Je považován jako velmi silné magické dřevo, protože umožňuje zkoumání duchovna, intuice a citu. Už když jsme se bavili o mečích má neskutečnou schopnost obrany a obratu k lepšímu. Jeho temná fascinující barva až svádí k tvrzení, že nejde o dřevo, ale opak je pravdou. Tato dřevina nabitá čistou přírodní energií je krásným darem přírody a šperky z něj jsou vhodné pro otevřené jedince, kteří touží nalézt lásku a svobodu ve svém životě.

 

Dejte pozor na: 

Péče o ebenové dřevo: Díky jeho tmavé barvě na něm dlouho není vidět známka stárnutí. Je velmi odolný proti nárazům a nevyžaduje žádnou zvláštní péči. Pokud budete mít pocit, že začíná ztrácet lesk, stačí jej potřít mandlovým nebo kokosovým olejem. I když jsou korálky lakované, nedoporučuje se nechávat je dlouho ve vodě.

V případě, že cítíte příznaky nemoci vyhledejte lékaře. Všechny léčivé vlastnosti jsou čerpány z veřejně dostupných zdrojů a informací (internet, knihy), jde o dávné mýty a tradice a jde o vlastnosti, kterým věřily naše babičky a generace před námi. Často také byly zapisovány do lékařských knih, ze kterých bylo čerpáno. Kameny vám mají pomoci na vaší správné cestě.

Doplňkové parametry

Kategorie: Šperky & doplňky
Hmotnost: 0.015 kg
? Délka: Standardní délka 1 ks náramku 17-20 cm. Po domluvě možno prodloužit, změní se tím i cena.
? Hmotnost: Standardní hmotnost 1 ks náramku je 10-15 g, může se v závislosti na dalších doplňcích lišit.