Při objednávce nad 1000 Kč doprava zdarma!

Dračí strom

1 položek celkem
Magická síla
299 Kč / ks
Kód: 737

DRAČINEC OBROVSKÝ (Dracaena draco)

Jde o strom pěstovaný především v Indii a na některých ostrovech (např. Kanárských), který roste velmi pomalu. Z poraněného kmene vytéká krvavě červená míza, která se ve formě léčivého sušeného prášku prodává pod názvem "dračí krev". Tento prášek spolu s dračincovým dřevem se přidává do kadidel pro umocnění jejich síly. Zapálením těchto kadidel se zvyšuje hladina energie, které je možné dosáhnout.

Pověry tvrdí, že pomocí kadidla, které obsahuje dračinec a šantu kočičí, se dokáže mág přeměnit do jiné podoby. Taktéž se věřilo, že kadidlo obsahující dračinec může mágům pomoci cestovat vesmírem. Má dezinfekční účinky a jako léčivo se používá již od starověku.

Dračinec je považován za ochrannou bylinu a užívá se při vysvěcení rituálních pomůcek (zejména mečů). Myslete na to, že se bavíme o stromu, který roste v tropických krajích, nikoliv o domácích rostlinách (dračinec deremenský a lemovaný), tak je prosím netýrejte ořezáváním, v domění, že spatříte mízu nebo obsah do kadila.

 

Dejte pozor na: 

V případě, že cítíte příznaky nemoci vyhledejte lékaře. Všechny léčivé vlastnosti jsou čerpány z veřejně dostupných zdrojů a informací (internet, knihy), jde o dávné mýty a tradice a jde o vlastnosti, kterým věřily naše babičky a generace před námi. Často také byly zapisovány do lékařských knih, ze kterých bylo čerpáno. Kameny vám mají pomoci na vaší správné cestě.