Při objednávce nad 1000 Kč doprava zdarma!

Návrat k nevinnosti

Kód: 407
649 Kč
Skladem

Přírodní spodumen/kunzit a přírodní howlit s korunkou

Proč právě tento náramek?

+ Přináší relaxaci a klid

+ Ochraňuje svého nositele

+ Učí pokoře

+ Zlepšuje náladu

+ Tlumí nervozitu a strach

+ Přitahuje lásku

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přírodní KUNZIT/Spodumen

Vhodný pro znamení: Býk, váhy, ryby

Harmonizuje čakry: 4. a 5. čakru

Živel: Země

S čím vám pomůže: Pokud cítíte smutek nebo depresi použijte tento kámen na odstranění negativních energií, které vás právě obklopují. Použít jej můžete také jako ochranu před zářením ze spotřebičů a zařízení ve vašem okolí. Je jako takový plášť, který odráží krupky a kapky negativity. Díky tomu, že harmonizuje čtvrtou čakru směruje nás k pokoře a uklidnění ega, které je občas velmi hlučné. Přivede vás na duchovní cestu a nasměruje k správné hluboké meditaci, na kterou vám pomůže se připravit. Pátá čakra souvisí s vyjadřováním, takže tento šperk vám pomůže vyjádřit přesně to, co cítíte ať už jde o lásku nebo nesouhlas. Očistěte svou emoční auru pomocí talismanu z tohoto kamene, přinese vám to lepší náladu a vyrovnáte tak citové problémy, které momentálně třeba cítíte. Pokud máte pocit, že jste si dětství příliš neužili, je čas nastolit rovnováhu a navrátit se k nevinnosti. Odpustit těm, kteří nám ublížili, uklidit nervozitu a strach tam, kam patří, do vašeho života rozhodně ne. A teď máte skvělou šanci je ze svého života dostat pryč a navíc si přitáhnout lásku, kterou si zasloužíte.

Přírodní HOWLIT

 Vhodné pro znamení: Vodnář, rak, váhy

Harmonizuje čakry: 1. a 7 čakru

Živel: Voda

S čím vám pomůže: I když se to nezdá, tento kámen je velmi používaný a žádaný. Nejčastěji svým vzhledem (jednoduchý a čistý) a variacemi (existuje v mnoha barvách), ale také harmonií, klidem a uvolněním, které přináší svému majiteli. Použijte ho při navození nálady před meditací, ale také při rozbouřených citech k jejich uklidnění. Harmonizuje a otevírá srdeční čakru a díky tomu najdete lásku k sobě samým i když jste si mysleli, že je dávno ztracena, najednou vše vyplave na povrch. Opomenout nemůžeme ani akceptování ostatních i s jejich chybami, bez nutnosti zásahu do jejich chování. Spíše sledujeme okolí z povzdálí tak, aby nás chování okolí negativně nezasáhlo. Dojde pak k jistému poučení se. Připomene vám, že nervozita a stres nejsou třeba a pomůže s jejich překonáním. Poznáte pomocí podrážděnosti, kdy potřebujete již zmíněnou harmonii a klid, ke které vás howlit nasměruje přímo.

 

Dejte pozor na:

V případě, že cítíte příznaky nemoci vyhledejte lékaře. Všechny léčivé vlastnosti jsou čerpány z veřejně dostupných zdrojů a informací (internet, knihy), jde o dávné mýty a tradice a jde o vlastnosti, kterým věřily naše babičky a generace před námi. Často také byly zapisovány do lékařských knih, ze kterých bylo čerpáno. Kameny vám mají pomoci na vaší správné cestě.

Doplňkové parametry

Kategorie: Šperky & doplňky
Hmotnost: 0.02 kg
? Hmotnost: Standardní hmotnost 1 ks náramku je 15-20 g, může se v závislosti na dalších doplňcích lišit.
? Délka: Standardní délka 1 ks náramku 17-20 cm. Po domluvě možno prodloužit, změní se tím i cena.