Při objednávce nad 1000 Kč doprava zdarma!

Věrná láska

Kód: 437
229 Kč
Skladem

Syntetický* matný měsíční kámen, syntetický* hematit a pejsek

Přívěsek pejska z nerez oceli. Rozměr přívěsku 11 X 15 X 1 mm. Standardní délka náramku 17-20 cm. Po domluvě možno prodloužit, změní se tím i cena.

Proč právě tento náramek?

+ Krásná barva

+ Přívěsek z nerez oceli

+ Průhledný vzhled je velmi elegantní

+ Snadno jej sladíte 

+ Udělá radost jako dárek

Detailní informace

Detailní popis produktu

Syntetický* matný MĚSÍČNÍ KÁMEN

Vhodný pro znamení: Rak, kozoroh, ryby

Harmonizuje čakry: 2. čakra

Živel: Voda

Připomene vám jak důležitý je váš vztah mezi vámi a vaším psím mazlíčkem. Je určen právě pro milovníky čtyřnohých kamarádů ať už jako připomínka na společné přátelství nebo jen vyjádření toho, že pejsky máte raději.

Syntetický* Hematit

 Vhodný pro znamení: Štír, beran

 Harmonizuje čakry: 1. čakru

 Živel: Oheň

S čím vám pomůže: Je to jeden z velmi oblíbených kamenů. Jeho chladivá a uzemňující energie vás navrátí do vaší vlastní rovnováhy a spojí s přírodou, získáte tak stabilitu a pevnou základnu. Obsahuje v sobě velmi silné energie jang (mužské) a harmonizuje a nastoluje rovnováhu jin (ženské energie) a tím harmonizuje nejen tělo ale i mysl a ducha. Díky síle a ochraně nedovolí přiblížení negativních energií a tím vyvažuje a stabilizuje auru. Při pohledu na něj vás přepadne klid a mír. Může se zdát trošku těžší oproti ostatním kamenům nebo šperkům z něj vytvořených, ale možná právě proto posiluje sebevědomí a plachost je najednou ta tam. Opět je velmi vhodný pro studenty nebo osoby, které potřebují soustředění a učit se nejen na zkoušky. Překonejte tedy konečně omezení, která jste si za život nastavili, tento kámen vám s tím pomůže a bude vám oporou.

 

 

Dejte pozor na: 

*Syntetický produkt: Jde o uměle vyráběný produkt, tromolovaný korálek

Ve většině případech se hematit vyskytuje v syntetickém provedení více informací naleznete zde: Hematit 

V případě, že cítíte příznaky nemoci vyhledejte lékaře. Všechny léčivé vlastnosti jsou čerpány z veřejně dostupných zdrojů a informací (internet, knihy), jde o dávné mýty a tradice a jde o vlastnosti, kterým věřily naše babičky a generace před námi. Často také byly zapisovány do lékařských knih, ze kterých bylo čerpáno. Kameny vám mají pomoci na vaší správné cestě.

Doplňkové parametry

Kategorie: Šperky & doplňky
Hmotnost: 0.02 kg
? Délka: Standardní délka 1 ks náramku 17-20 cm. Po domluvě možno prodloužit, změní se tím i cena.
? Hmotnost: Standardní hmotnost 1 ks náramku je 15-20 g, může se v závislosti na dalších doplňcích lišit.