Při objednávce nad 1000 Kč doprava zdarma!

Adrasteia

 
 

Náhrdelník syntetický* červený korál (Adrasteia - bohyně osudu)

Standardní rozměr (na obrázku) 44-47 cm. Je možno po domluvě prodloužit. Náhrdelník je na gumičce, ale možno provedení i na zapínání na šňůrce. Změní se tím i cena. Velikost jednoho korálku 3-4 mm.

Proč právě tento náhrdelník?

+ Pomůže vám uzemnit se

+ Přitahuje lásku a štěstí

+ Má dobrý vliv na vztahy

+ Pomůže vám spojit se s přírodou

+ Harmonizuje emoce

+ Dodává odvahu

Dostupnost Momentálně nedostupné
389 Kč    
Kód produktu 221
Kategorie Šperky & doplňky
 

Syntetický* Červený korál

Vhodné pro znamení: Býk, Štír

Harmonizuje čakry: 1. čakru

Živel: Voda

S čím vám pomůže: Protože je spojován s harmonizací první čakry pomůže vám uzemnit se a spojit se sami se sebou. Najdete tak rovnováhu a stabilitu a důležité kořeny. Je to kámen přitahující lásku a štěstí, často urovnává přátelské a mezilidské vztahy, možná právě proto, že nastoluje v životě vnitřní pohodu a klid. Ve svém názvu nese význam "dcera moře", proto nám tento kosterní pozůstatek připomíná, že nemáme zapomenout na přírodu a propojit se s ní. A moře přináší mnohé uvolnění a odplavení špatných emocí a energií, které nepotřebujete. Amulet posiluje lásku mezi rodiči (matkou) a dítětem, urovnává splašené emoce. Jeho nositel pociťuje vnitřní změny, které si nedokáže vysvětlit, ale je to většinou změna k lepšímu. Ať už se týká dosažení vytyčených cílů nebo získání odvahy a klidného spánku bez špatných snů, bývá proměna veliká a "moudrá", protože dostanete dávku rozumu a prozíravosti. Zapomeňte na strachy z minulosti nebo nervozitu nemají ve vašem životě místo.

 

 

Dejte pozor na: 

*Syntetický produkt: Jde o uměle vyráběný produkt, tromolovaný korálek

V případě, že cítíte příznaky nemoci vyhledejte lékaře. Všechny léčivé vlastnosti jsou čerpány z veřejně dostupných zdrojů a informací (internet, knihy), jde o dávné mýty a tradice a jde o vlastnosti, kterým věřily naše babičky a generace před námi. Často také byly zapisovány do lékařských knih, ze kterých bylo čerpáno. Kameny vám mají pomoci na vaší správné cestě.

Hmotnost 0.03 kg
Délka (?) Standardní délka 1 ks náhrdelníku 44-47 cm. Po domluvě možno prodloužit, změní se tím i cena.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: