Při objednávce nad 1000 Kč doprava zdarma!

Otestujte zdarma vaše čakry!

Chcete zjistit, jak jsou na tom Vaše čakry? Které nefungují správně? Které naopak fungují bezvadně? Vyzkoušejte dotazník, který je zcela zdarma.

Jak jej získáte?

 1) Zaregistrujte se https://www.reikiprovsechny.cz/registrace/

2) Sledujte Instagram stránku https://www.instagram.com/reikiprovsechny/

 3) Sledujte FB stránku https://m.facebook.com/reikiprovsechny

Po splnění těchto tří bodů Vám na zaregistrovaný e-mail zašlu odkaz s dotazníkem. Pokud již splňujete tyto body, které si před tím zkontroluji, stačí poslat e-mail na reikiprovsechny@gmail.com s předmětem HOTOVO nebo komentář pod článek a já vám jej hned zašlu.

Chci Vám pomoci cítit se co nejlépe. Proto pro Vás v tento magický den mám dárek zdarma. Připravila jsem dotazník, který Vám pomůže poznat sebe samé především, ale hlavně po jeho vyplnění zjistíte, které čakry potřebují Vaši péči a laskavost.

Dotazník je zcela jednoduchý a krátký, stačí u každé odpovědi zaškrtnout to, co na Vás nejvíce sedí, podle toho, jak se právě cítíte. Jediná první otázka, chce vypsat pár bodů. Já vám v odpovědi s vyhodnocením pošlu rady, jak můžete čakrám pomoci. Je čas věnovat trochu času sobě samým. Budete se cítit lépe. Dotazník je zcela dobrovolný, záleží tedy na Vás, zda chcete udělat něco pro sebe.

Otázky si neberte nijak osobně, protože každý jsme jiný a na každého sedí něco jiného. Jde pouze o způsob, jak nejlépe přijít na to, co se ve Vás zrovna odehrává. Odpovídejte upřímně. Před dotazníkem se párkrát nadechněte a vydechněte. Uvědomíte si tak, sebe sama.

Těším se na Vaše odpovědi.