Při objednávce nad 1000 Kč doprava zdarma!

Starostlivá láska

 
  • 1 z 3
 

Růženec z přírodního růženínu a přírodního křišťálu a mosazný díl s kubickými zirkony

Kombinace kamenů tohoto růžence dává možnost propojit lásku, sílu a ochranu. Věnujte jej proto, někomu na kom vám opravdu záleží a dáte mu najevo svou lásku a starost.

 Proč právě tento růženec?

+ Přitahuje lásku

+ Vyzdvihuje krásu

+ Dodává trpělivosti

+ Učí odpouštět

+ Posiluje sebelásku

+ Dodává životní energii

+ Posiluje fantazii a tvůrčí myšlení

Dostupnost Momentálně nedostupné
749 Kč    
Kód produktu 128
Kategorie Šperky & doplňky
 

Přírodní Růženín

Harmonizuje čakry: 4. čakra

Vhodný pro znamení: Býk, Blíženci, Váhy, štír

Živel: Voda

S čím vám pomůže: Když se řekne růženín, většině lidem se vybaví láska a vše s ní spojené a je to tak správně. Harmonizuje čtvrtou srdeční čakru a pomáhá vyjádřit pocity, které cítíte a máte pocit, že je neumíte vyjádřit. Skrývá se v něm ale mnohem více povyšuje trpělivost na jinou úroveň a chrání a obaluje naši duši svou jemnou energií, kterou okolo sebe má. Přirovnat jej můžeme k bohyni lásky Afrodité, která oplývala krásou a životní energií stejně jako je tomu u růženínu. Jeho energie připomíná příjemný dotek, který vás zbaví strachu a srdeční čakra se uvolní. Zahojí se všechny ztracené lásky a bolístky, které trápí vaše srdce i duši. Procitnete, zacelíte se, odpustíte, jak sami sobě tak okolí, které k vám nebylo přívětivé. Naučí vás milovat sebe sama a dodá vám potřebnou mízu - životní energii. Darujte jej babičkám, které ocení jeho léčivé a magické schopnosti a využijí jeho záchranný kruh v podobě překonání krize středního věku. Lépe připraví introverty na změny v životě a jejich přijetí, které bývá mnohdy velmi těžké. Zbaví vás strachů, pocitů viny nebo zlosti, které najednou nebudou mít ve vašem životě místo. Díky němu procitne vaše fantazie a probudí se kreativní myšlení k vytvoření něčeho překrásného. Stačí jen popustit uzdu vlastní fantazii.

Přírodní praskaný Křišťál

Harmonizuje čakry: 6. a 7. a také všechny ostatní

Vhodný pro znamení: Blíženci, Lev, Kozoroh, vodnář

Živel: Oheň a voda

S čím vám pomůže: Silný krystal, který vám pomůže s harmonizací jídla, vody nebo regulací energie. Je velmi univerzální a proto se dá použít s jakýmkoli dalším kamenem. Velmi jasně zrcadlí naši duši, kterou stejně jako auru očišťuje. Podporuje ve vás vaši duchovní sílu, kterou harmonizuje. Talisman z něho vyrobený je silným ochranným amuletem před špatnými energiemi, které do vašeho života nepatří nebo si s nim jen nevíte rady. Nastolí klidný spánek bez nočních můr. Připomíná návrat k sobě samým a umocňuje práci na sobě a rozvoj samostatnosti dostane nový rozměr. Připomene vám také, jaké bloky jste si v životě nastavili a je je potřeba odstranit, protože vás blokují v dalším seberozvoji. Použijte jej také k odstranění škodlivých záření vycházejících u vašich spotřebičů, ve vašem domově nebo zaměstnání, které očišťuje. Bude to velmi dobrý společník. Nechte jej pár minut na slunci a dobijte tak jeho energii.

 

Dejte pozor na: 

V případě, že cítíte příznaky nemoci vyhledejte lékaře. Všechny léčivé vlastnosti jsou čerpány z veřejně dostupných zdrojů a informací (internet, knihy), jde o dávné mýty a tradice a jde o vlastnosti, kterým věřily naše babičky a generace před námi. Často také byly zapisovány do lékařských knih, ze kterých bylo čerpáno. Kameny vám mají pomoci na vaší správné cestě.

 

Hmotnost 0.035 kg
Délka (?) Délka konce od křížku je 8 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: