Při objednávce nad 1000 Kč doprava zdarma!

Živec

Vhodný pro znamení: Střelec

Harmonizuje čakry: 6. a 7. čakru

 Živel: Země

Modrý živec: Dokonalý kámen zrcadlící noční nebe oseté zlatavými hvězdami, které jsou z částeček manganu a kobaltu. Přináší vám do života štěstí a probouzí moudrost, učí nás komunikaci a dosáhnout až ke hvězdám. Připomíná vám, že i v té největší tmě vždy můžeme naleznout světlo. Má moc napojit vás na božský zdroj ať už se světem andělů nebo tichým a klidným vesmírem. Právě proto má své klidné vibrace a je velmi vhodný pro meditace. 

Zlatý živec: Obsahuje drobné částečky mědi, které v něm vytvářejí třpytivé kousky připomínající sluneční svit. Jeho zlatavá a až ohnivá barva připomíná svým třpytivým vzhledem hřejivé paprsky slunce, které vás obejmou, když bude třeba.Také vám připomene, že pro strach a stres není ve vašem životě místo. Odstraňte tedy fobie a načerpejte z něj životní energii, optimismus a sílu, která z něj jen srší. Kromě energie vyzdvihne vaši sílu a vůli, pomůže najít sebe sama a najít pevnou půdu pod nohama, napojit se na přírodu a dodá vám potřebnou energii pro vůdčí schopnosti. Možná právě proto přináší štěstí a přitahuje šťastné myšlenky. Přináší tak vlnu pozitivní energie, kterou přemění právě z té negativní energie. Optimistický kámen, který navozuje klidné a dobré myšlenky je tou správnou volbou, když potřebujete najít světlo v době plné tmy.

 

Dejte pozor na: 

Živec je syntetický produkt: Jde o uměle vyráběný produkt, který má napodobit živec.

V případě, že cítíte příznaky nemoci vyhledejte lékaře. Všechny léčivé vlastnosti jsou čerpány z veřejně dostupných zdrojů a informací (internet, knihy), jde o dávné mýty a tradice a jde o vlastnosti, kterým věřily naše babičky a generace před námi. Často také byly zapisovány do lékařských knih, ze kterých bylo čerpáno. Kameny vám mají pomoci na vaší správné cestě.