Při objednávce nad 1000 Kč doprava zdarma!

Šťastná myšlenka

 
  • 1 z 3
 

Syntetický zlatý živec, syntetický* zlatý hematit a  přírodní howlit

Proč právě tento náramek?

+ Detoxikuje

+ Harmonizuje tělo i duši

+ Eliminuje nervozitu

+ Přitahuje štěstí a hojnost

+ Zvyšuje sebevědomí

+ Zlepšuje paměť

Dostupnost Momentálně nedostupné
299 Kč    
Kód produktu 257
Kategorie Šperky & doplňky
 

Přírodní Howlit

Vhodné pro znamení: Vodnář, Rak,Váhy

Harmonizuje čakry: 1. a 7 čakru

Živel: Voda

S čím vám pomůže: I když se to nezdá, tento kámen je velmi používaný a žádaný. Nejčastěji svým vzhledem (jednoduchý a čistý) a variacemi (existuje v mnoha barvách), ale také harmonií, klidem a uvolněním, které přináší svému majiteli. Použijte ho při navození nálady před meditací, ale také při rozbouřených citech k jejich uklidnění. Harmonizuje a otevírá srdeční čakru a díky tomu najdete lásku k sobě samým i když jste si mysleli, že je dávno ztracena, najednou vše vyplave na povrch. Opomenout nemůžeme ani akceptování ostatních i s jejich chybami, bez nutnosti zásahu do jejich chování. Spíše sledujeme okolí z povzdálí tak, aby nás chování okolí negativně nezasáhlo. Dojde pak k jistému poučení se. Připomene vám, že nervozita a stres nejsou třeba a pomůže s jejich překonáním. Poznáte pomocí podrážděnosti, kdy potřebujete již zmíněnou harmonii a klid, ke které vás howlit nasměruje přímo.

Syntetický* Zlatý živec

Vhodný pro znamení: Střelec

Harmonizuje čakru: 5. a 7. čakru

Živel: Země

S čím vám pomůže: Obsahuje drobné částečky mědi, které v něm vytvářejí třpytivé kousky připomínající sluneční svit. Jeho zlatavá a až ohnivá barva připomíná svým třpytivým vzhledem hřejivé paprsky slunce, které vás obejmou, když bude třeba.Také vám připomene, že pro strach a stres není ve vašem životě místo. Odstraňte tedy fobie a načerpejte z něj životní energii, optimismus a sílu, která z něj jen srší. Kromě energie vyzdvihne vaši sílu a vůli, pomůže najít sebe sama a najít pevnou půdu pod nohama, napojit se na přírodu a dodá vám potřebnou energii pro vůdčí schopnosti. Možná právě proto přináší štěstí a přitahuje šťastné myšlenky. Přináší tak vlnu pozitivní energie, kterou přemění právě z té negativní energie. Optimistický kámen, který navozuje klidné a dobré myšlenky je tou správnou volbou, když potřebujete najít světlo v době plné tmy.

Syntetický** HEMATIT

Vhodný pro znamení: Štír, beran

Harmonizuje čakry: 1. čakra

Živel: Oheň

S čím vám pomůže: Je to jeden z velmi oblíbených kamenů. Jeho chladivá a uzemňující energie vás navrátí do vaší vlastní rovnováhy a spojí s přírodou, získáte tak stabilitu a pevnou základnu. Obsahuje v sobě velmi silné energie jang (mužské) a harmonizuje a nastoluje rovnováhu jin (ženské energie) a tím harmonizuje nejen tělo ale i mysl a ducha. Díky síle a ochraně nedovolí přiblížení negativních energií a tím vyvažuje a stabilizuje auru. Při pohledu na něj vás přepadne klid a mír. Může se zdát trošku těžší oproti ostatním kamenům nebo šperkům z něj vytvořených, ale možná právě proto posiluje sebevědomí a plachost je najednou ta tam. Opět je velmi vhodný pro studenty nebo osoby, které potřebují soustředění a učit se nejen na zkoušky. Překonejte tedy konečně omezení, která jste si za život nastavili, tento kámen vám s tím pomůže a bude vám oporou.

 

Dejte pozor na: 

*Živec je syntetický produkt: Jde o uměle vyráběný produkt, který má napodobit živec.

**Syntetický produkt: Jde o uměle vyráběný produkt, tromolovaný pokovený korálek

Ve většině případech se hematit vyskytuje v syntetickém provedení více informací naleznete zde: Hematit 

V případě, že cítíte příznaky nemoci vyhledejte lékaře. Všechny léčivé vlastnosti jsou čerpány z veřejně dostupných zdrojů a informací (internet, knihy), jde o dávné mýty a tradice a jde o vlastnosti, kterým věřily naše babičky a generace před námi. Často také byly zapisovány do lékařských knih, ze kterých bylo čerpáno. Kameny vám mají pomoci na vaší správné cestě.

Hmotnost 0.02 kg
Hmotnost (?) Standardní hmotnost 1 ks náramku je 20 g, může se v závislosti na dalších doplňcích lišit.
Délka (?) Standardní délka 1 ks náramku 17-20 cm. Po domluvě možno prodloužit, změní se tím i cena.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: