Při objednávce nad 1000 Kč doprava zdarma!

Sluneční síla

 
Novinka Tip Efekt lupa
  • 1 z 6
 

Syntetický* zlatý živec, syntetický* zlatý hematit a  přírodní křišťál

Proč právě tento náramek?

+ Navozuje šťastné myšlenky

+ Pomáhá se uzemnit a spojit s přírodou

+ Přináší štěstí

+ Přitahuje hojnost

+ Dodává sílu, vůli a životní energii

+ Posiluje samostatnost

+ Chrání svého majitele

 

Dostupnost Momentálně nedostupné
189 Kč    
Kód produktu 194
Kategorie Šperky & doplňky
 

Syntetický* zlatý Živec

Vhodný pro znamení: Střelec

Harmonizuje čakry: 6. a 7. čakru

Živel: Země

S čím vám pomůže: Obsahuje drobné částečky mědi, které v něm vytvářejí třpytivé kousky připomínající sluneční svit. Jeho zlatavá a až ohnivá barva připomíná svým třpytivým vzhledem hřejivé paprsky slunce, které vás obejmou, když bude třeba.Také vám připomene, že pro strach a stres není ve vašem životě místo. Odstraňte tedy fobie a načerpejte z něj životní energii, optimismus a sílu, která z něj jen srší. Kromě energie vyzdvihne vaši sílu a vůli, pomůže najít sebe sama a najít pevnou půdu pod nohama, napojit se na přírodu a dodá vám potřebnou energii pro vůdčí schopnosti. Možná právě proto přináší štěstí a přitahuje šťastné myšlenky. Přináší tak vlnu pozitivní energie, kterou přemění právě z té negativní energie. Optimistický kámen, který navozuje klidné a dobré myšlenky je tou správnou volbou, když potřebujete najít světlo v době plné tmy.

Přírodní Křišťál

Vhodný pro znamení: Lev, vodnář, kozoroh, blíženci

Harmonizuje čakry: 6. a 7. čakra a i všechny ostatní

Živel: Oheň a voda

S čím vám pomůže: Silný krystal, který vám pomůže s harmonizací jídla, vody nebo regulací energie. Je velmi univerzální a proto se dá použít s jakýmkoli dalším kamenem. Velmi jasně zrcadlí naši duši, kterou stejně jako auru očišťuje. Podporuje ve vás vaši duchovní sílu, kterou harmonizuje. Talisman z něho vyrobený je silným ochranným amuletem před špatnými energiemi, které do vašeho života nepatří nebo si s nim jen nevíte rady. Nastolí klidný spánek bez nočních můr. Připomíná návrat k sobě samým a umocňuje práci na sobě a rozvoj samostatnosti dostane nový rozměr. Připomene vám také, jaké bloky jste si v životě nastavili a je je potřeba odstranit, protože vás blokují v dalším seberozvoji. Použijte jej také k odstranění škodlivých záření vycházejících u vašich spotřebičů, ve vašem domově nebo zaměstnání, které očišťuje. Bude to velmi dobrý společník. Nechte jej pár minut na slunci a dobijte tak jeho energii

Syntetický** zlatý Hematit

Vhodný pro znamení: Štír, beran

Harmonizuje čakry: 1. čakra

Živel: Oheň

S čím vám pomůže: Je to jeden z velmi oblíbených kamenů. Jeho chladivá a uzemňující energie vás navrátí do vaší vlastní rovnováhy a spojí s přírodou, získáte tak stabilitu a pevnou základnu. Obsahuje v sobě velmi silné energie jang (mužské) a harmonizuje a nastoluje rovnováhu jin (ženské energie) a tím harmonizuje nejen tělo ale i mysl a ducha. Díky síle a ochraně nedovolí přiblížení negativních energií a tím vyvažuje a stabilizuje auru. Při pohledu na něj vás přepadne klid a mír. Může se zdát trošku těžší oproti ostatním kamenům nebo šperkům z něj vytvořených, ale možná právě proto posiluje sebevědomí a plachost je najednou ta tam. Opět je velmi vhodný pro studenty nebo osoby, které potřebují soustředění a učit se nejen na zkoušky. Překonejte tedy konečně omezení, která jste si za život nastavili, tento kámen vám s tím pomůže a bude vám oporou.

 

Dejte pozor na: 

*Živec je syntetický produkt: Jde o uměle vyráběný produkt, který má napodobit živec.

**Syntetický produkt: Jde o uměle vyráběný produkt, tromolovaný pokovený korálek

Ve většině případech se hematit vyskytuje v syntetickém provedení více informací naleznete zde: Hematit 

 

V případě, že cítíte příznaky nemoci vyhledejte lékaře. Všechny léčivé vlastnosti jsou čerpány z veřejně dostupných zdrojů a informací (internet, knihy), jde o dávné mýty a tradice a jde o vlastnosti, kterým věřily naše babičky a generace před námi. Často také byly zapisovány do lékařských knih, ze kterých bylo čerpáno. Kameny vám mají pomoci na vaší správné cestě.

Hmotnost 0.02 kg
Délka (?) Standardní délka náramku 17-20 cm. Po domluvě možno prodloužit, změní se tím i cena.
Hmotnost (?) Standardní hmotnost 1 ks náramku je 20 g, může se v závislosti na dalších doplňcích lišit.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: